Bizimle iletişim kur
Mia

Telefon numarası : +8618772424623

Naber : +8618772424623

Shanghai Siyuan Printing&Packing Co., Ltd.

Shanghai Siyuan Baskı ve Ambalaj Co, Ltd

Çin'de profesyonel baskı ve ambalaj üreticisi.

  • Shanghai Siyuan Printing&Packing Co., Ltd.
  • Shanghai Siyuan Printing&Packing Co., Ltd.
  • Shanghai Siyuan Printing&Packing Co., Ltd.
  • Shanghai Siyuan Printing&Packing Co., Ltd.
Ana Pazar: Kuzey Amerika, Güney Amerika , Batı Avrupa, Doğu Avrupa, Doğu Asya, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Afrika, Okyanusya, Dünya çapında
İş türü: Üretici, İhracatçı
Markalar SY No. Çalışanları 100~130
Yıllık satış 5000000-6000000 Yıl kurulan 2009
İhracat p.c 90% - 100%
Giriş
Shanghai Siyuan Baskı ve Ambalaj Co, Ltd Shanghai Çin profesyonel bir baskı ve ambalaj üreticisi, 10 yılı aşkın talepkar küresel markalara yenilikçi ve yaratıcı ambalaj çözümleri teslim etti. Siyuan , özellikle kozmetik, gıda, giyim, ayakkabı vb. Olmak üzere geniş bir sektör yelpazesine birinci sınıf ambalaj sağlayan ve özellikle kozmetik, gıda, giyim, ayakkabı vb. İçin yüksek kaliteli ambalaj, yaratıcılık ve kesin güvenilirlik sağlayan her türlü özelleştirilmiş kağıt paket ürününü yapmak için kendi fabrika makinelerimiz ve işçilerimiz vardır . Dünya çapında ihracat tecrübesi ile Siyuan belirli küresel malzeme, tedarik, üretim ve teslimat taleplerini karşılayabilir. Bizim için bir şans, bir sürpriz, daha güzel eşyalar yaratmak için birlikte çalışabileceğimizi umuyoruz.

Geçmiş
Shanghai Siyuan Baskı ve Paketleme Co, Ltd 2009 yılında kuruldu. Başlangıçta, Siyuan sadece iç pazarda yapan ve ürün kategorileri sınırlıydı. Birkaç yıl süren gelişimden sonra, 2014 yılında, her yürekten uluslararası pazara taahhüt ettik. Şimdi pazarımız dünya çapında. Şu anda, ana ve büyük müşterilerimiz Kuzey Amerika ve Avrupa'dan. Ve ürünlerimiz arasında tüm kağıt ambalaj hediye kutusu ve diğer kağıt ürünleri bulunmaktadır.

Hizmet
  1. Profesyonel ofis takımları Müşterilerimize veya markalara, profesyonel ekibimizle vizyonlarını gerçeğe dönüştürmeleri için yardım etmek. Proje sorgusu almak, daha sonra proje değerlendirmesi yapmak, proje kurmak, üretim planlaması yapmak, üretimi yönetmek, lojistik düzenlemek, satış sonrası hizmet vermek, müşteri ilişkilerini korumak

  2. Tecrübeli fabrika işçileri. Çalışanlarımızın çoğu 10 yıldır baskı ve paketleme dosyalarında bulunuyor. Yapıştırma kutuları, folyo damgalama, kesme, kabartma, kabarıklık, UV vb. Hızlı hızlı üretim ve yüksek kaliteli ürünlerin teminatıdır.

  3. Rekabetçi fiyat. biz kendi fabrika ve birçok maliyetten tasarruf tüm el sanatları makinesi var.

Ekibimiz
Şirket turu bir:

Şirket turu iki: